podkladka-pod-mysz-dla-firm-komputerowa-znakowanie-nadruk-logo-sublimacja
Podkładki promocyjne sublimacyjne

Podkładki sublimacyjne pod myszkę to często wybierany gadżet promocyjny. Podkładka do wykonywania nadruków w technologii sublimacji charakteryzuje się możliwością nadruku w pełnym kolorze na całej powierzchni podkładki. Tym samym pozwala na odwzorowanie każdego nawet najbardziej skomplikowanego wzoru czy motywu.

Podkładki reklamowe sublimacyjne oferujemy w trzech rodzajach w zależności od ich kształtu i budowy: okrągłe, prostokątne oraz 3w1. Dzięki temu nasze podkładki promocyjne sublimacyjne można dobrać w zależności od zastosowania i preferencji docelowego Klienta.

Podkładki sublimacyjne okrągłe

Podkładki reklamowe okrągłe mają średnicę ok. 200 mm. Składają się z trzech warstw: poliester, pianka EVA i powłoka antypoślizgowa. Podkładki mają gumowy, antypoślizgowy podkład. Kolejna warstwa to materiał piankowy charakteryzujący się dobrą odporność na wilgoć. Wierzchnia warstwa z poliestru umożliwia nadruk sublimacyjny w pełnym kolorze na całej powierzchni podkładki. Podkładki reklamowe sublimacyjne okrągłe są bardzo wytrzymałe. Mogą być wykorzystywane zarówno w pracy jak i w domu.

Dostępne kolory: biały, czarny, niebieski, czerwony, zielony.

Podkładki sublimacyjne prostokątne

Podkładki reklamowe prostokątne mają zaokrąglone rogi. Występują w rozmiarach 235×200 mm lub 240×190 mm. Podkładki sublimacyjne prostokątne posiadają identyczną budowę jak okrągłe, czyli składają się z trzech warstw: poliester, pianka EVA i powłoka antypoślizgowa. Podkładki mają gumowy, antypoślizgowy podkład. W środku znajduje się sprężysta pianka. Wierzchnia warstwa z poliestru umożliwia pełnokolorowy nadruk sublimacyjny na całej powierzchni podkładki. Podkładki reklamowe sublimacyjne prostokątne są najpopularniejszym rodzajem podkładek, który znalazł swoje zastosowanie w biurach, szkołach oraz domu.

Podkładki sublimacyjne 3w1

Podkładki reklamowe 3w1 standardowo mają kształt prostokąta z zaokrąglanymi rogami, ale także możemy wykonać je w dowolnej formie. Prostokątne podkładki występują w rozmiarach: 210×185 mm oraz 220x170mm. Podkładki sublimacyjne 3w1 są wykonane z mikrofibry. Dzięki niej podkładka reklamowa pełni jednocześnie funkcję: podkładki pod mysz, czyścika do ekranu lub okularów oraz osłony pomiędzy ekranem, a klawiaturą laptopa (w przypadku laptopów 13″). Antypoślizgowa powierzchnia od spodu zabezpiecza podkładkę przed przesuwaniem się po powierzchni biurka czy stołu. Ze względu na budowę tej warstwy, oferujemy dwa rodzaje podkładek sublimacyjnych 3w1. Różnią się one grubością i stopniem przyczepności do podłoża, co wpływa na ich ostateczną cenę.

Nasze podkładki reklamowe sublimacyjne na pewno zachwycą Twoich klientów.
Jeśli jesteś zainteresowany podkładkami w pełnym kolorze, skontaktuj się z naszym działem handlowym:

e-mail: biuro@podkladki24.pl
tel.: 81 470 74 12
kom.: 884 805 900
fax: 81 470 73 16