Czym jest podkładka żelowa?

Jest to podkładka pod mysz ze specjalnie wyprofilowanym wkładem żelowym w miejscu na nadgarstek. Podpórka niweluje ucisk nerwów oraz naczyń krwionośnych dłoni, zapewniając wygodę i komfort podczas wielogodzinnej pracy przy komputerze.

Dlaczego warto wybrać nasz produkt?

Stosowanie ergonomicznej podkładki pod mysz pełni bardzo ważną rolę w profilaktyce zespołu cieśni nadgarstka, a także innych schorzeń kończyn górnych, wynikających z długotrwałej pracy przy komputerze.

Podkładki z logo firmy

Oferowane przez nas ergonomiczne podkładki stanowią rewelacyjny gadżet do stworzenia na nim nadruku z logo Twojej firmy. Możesz je wręczyć swoim pracownikom jako wyposażenie stanowiska pracy, jak również podarować jako upominki. Niezależnie od przeznaczenia, będą one stanowiły atrakcyjny i funkcjonalny gadżet.

Nadruk w pełnym kolorze

Na indywidualne życzenie klienta możemy stworzyć podkładki pod mysz z poduszką oraz niezwykle interesującym wizualnie nadrukiem w pełnym kolorze. Dzięki temu na tym niewielkim gadżecie można umieścić dowolne zdjęcie lub grafikę związaną z działalnością firmy lub ważnym wydarzeniem. Oferujemy kilka kolorów tego produktu.

Białe podkładki sublimacyjne

Biały kolor podkładki jest nowością w naszej ofercie i pozwala na całkowite wykorzystanie powierzchni płaskiej produktu. Grafika w formie zdjęcia, obrazu lub innego projektu może zostać urozmaicona przejściami tonalnymi, co sprawia, że ten model cieszy się sporym zainteresowaniem wśród naszych Klientów.

Eleganckie zestawy promocyjne z ergonomiczną podkładką żelową

Jesteśmy producentem zestawów upominkowych, w skład których wchodzi: ergonomiczna podkładka pod mysz. Inne elementy zestawu to np.: myszka komputerowa, pamięć USB, powerbank, długopis. Elementy zestawu dobierane są według indywidualnych potrzeb Klienta.

Poniżej kilka słów na temat wpływu ergonomicznych żelowych podkładek na prawidłowe ułożenie nadgarstka podczas korzystania
z myszy komputerowej.

ZASTOSOWANIE ŻELOWYCH PODKŁADEK ERGONOMICZNYCH

Osoby wykonujące pracę biurową spędzają znaczną część swojego czasu pracując przy komputerze. Wykonując taki rodzaj pracy przez 8 h dziennie, pracujemy przy komputerze ponad 2000 h rocznie. Należy zauważyć, że większość z nas korzysta z komputera także w czasie wolnym, co jeszcze zwiększa tę liczbę. Warto zatem zadbać o komfort pracy, stosując jednocześnie prozdrowotne profilaktyki.

Odpowiedzą na to zapotrzebowanie jest stosowanie ergonomicznej podkładki pod mysz z poduszką, która poprawia komfort oraz precyzję operowania myszką komputerową, a także może uchronić użytkownika przed poważną chorobą, jaką jest zespół cieśni nadgarstka.

Ergonomiczna, żelowa podkładka pod mysz z firmowym nadrukiem jest stosunkowo niedrogim i łatwym w zastosowaniu gadżetem, który może znacznie ułatwić prace i poprawić jej komfort, stąd tak znaczące zainteresowanie tym produktem.

Jest to także doskonały gadżet reklamowy, ze względu na osobisty charakter i częstość korzystania przez użytkownika.

Zadbaj o zdrowie podczas codziennej pracy!

BUDOWA PODKŁADKI ERGONOMICZNEJ - ŻELOWEJ
  • Oferowane przez naszą firmę ergonomiczne podkładki pod mysz, wykonane są z najwyższej jakości materiałów.

  • Na wierzchu znajduje się gładki nylon odpowiedni do wszystkich rodzajów myszek komputerowych.

  • W środku znajduje się specjalna miękka pianka, a pod spodem gumowa antypoślizgowa powłoka.

  • W środku podpórki znajduje się bardzo przyjemny w dotyku żel, który zapewnia doskonałe podparcie nadgarstka, nie powodując ucisku.

  • Dodatkową zaletą żelu jest to, że nie nagrzewa się w kontakcie z ciałem i przez cały czas pozostaje przyjemnie chłodny.

NADRUKI REKLAMOWE NA PODKŁADKACH ŻELOWYCH

W zależności od preferencji klienta proponujemy dwie techniki znakowania na oferowanych przez nas firmowych podkładkach żelowych:

  • nadruk sitotransferowy, z pojedynczych kolorów nanosimy w dowolnym miejscu podkładki, w sposób nieutrudniający pracy myszki. Metoda jest ekonomiczna, atrakcyjna i trwała. Nadruk może składać się nawet z dziesięciu kolorów. Technika tak jest najczęściej wybierana w przypadku tworzenia ergonomicznych artykułów jako element wyposażenia stanowisk pracowniczych.

  • część naszych podkładek posiada dodatkową białą poliestrową powłokę do nadruku sublimacyjnego. Podkładki te znakujemy nadrukiem w pełnym kolorze na całej powierzchni. W rezultacie można nanieść na tego typu gadżet reklamowy dowolne zdjęcie lub grafikę w wysokiej rozdzielczości oraz dowolnych kolorach.

PAKOWANIE FIRMOWYCH PODKŁADEK REKLAMOWYCH
  • Standardowo podkładki pakujemy w jednostkowe woreczki foliowe.
  • Na życzenie Klienta możemy spakować podkładki w specjalne blistry, które z tyłu posiadają tekturkę.
  • Tekturka może posiadać indywidualny nadruk Klienta.
KOLORYSTYKA PODKŁADEK ŻELOWYCH

Ergonomiczne żelowe podkładki pod mysz – jednokolorowe – dostępne kolory:

DWUKOLOROWE

W ofercie posiadamy również inne wersje kolorystyczne (biała podpórka+kolor), w celu uzyskania zdjęć innych kolorów prosimy o kontakt z działem handlowym (sale@podkladki24.com).

Formularz kontaktowy