Żelowe podkładki z nadrukiem!

Specjalnością naszej firmy jest tworzenie wyjątkowych gadżetów reklamowych, którymi są ergonomiczne podkładki pod mysz z nadrukiem. Gwarantują one komfort pracy przed komputerem i zapobiegają zespołowi cieśni nadgarstka.

Forma poszczególnych produktów jest starannie opracowywana w taki sposób, aby odciążać nadgarstki, co jest niebywale ważne w przypadku osób pracujących w biurach i spędzających dużo czasu przed komputerem.

W naszej ofercie znajdują się wyjątkowe warianty tego typu produktów. Ze względu na stosunkowo dużą powierzchnie, wykonujemy na podkładkach żelowych nadruki na podstawie zgłoszonych przez klienta preferencji. Zwykle jest to logo firmy, różnego rodzaju napis bądź grafika.

Nie zwlekaj! Już dziś zamów nasze produkty dla pracowników Twojej firmy lub jako upominki reklamowe!

Ergonomiczne podkładki pod mysz z nadrukiem full color na specjalnej powierzchni są chronione Prawem Patentowym (Wp.26869)

Podkładki z logo firmy

Oferowane przez nas ergonomiczne podkładki stanowią rewelacyjny gadżet do stworzenia na nim nadruku z logo Twojej firmy. Możesz je wręczyć swoim pracownikom jako wyposażenie stanowiska pracy, jak również podarować jako upominki. Niezależnie od przeznaczenia, będą one stanowiły atrakcyjny i funkcjonalny gadżet.

Nadruk w pełnym kolorze

Na indywidualne życzenie klienta możemy stworzyć podkładki pod mysz z poduszką oraz niezwykle interesującym wizualnie nadrukiem w pełnym kolorze. Dzięki temu na tym niewielkim gadżecie można umieścić dowolne zdjęcie lub grafikę związaną z działalnością firmy lub ważnym wydarzeniem. Oferujemy kilka kolorów tego produktu.

Białe podkładki sublimacyjne

Biały kolor podkładki jest nowością w naszej ofercie. W tym wariancie znakowania grafika zajmuje całą płaską powierzchnię produktu, dlatego artykuł ten jest tak dobrze przyjmowany przez naszych Klientów i cieszy się dużym zainteresowaniem. Pełnokolorowy projekt może zawierać przejścia tonalne, zdjęcia lub inną wielobarwną grafikę.

Poniżej kilka słów na temat wpływu ergonomicznych żelowych podkładek na prawidłowe ułożenie nadgarstka podczas korzystania z myszy komputerowej.

ZASTOSOWANIE ŻELOWYCH PODKŁADEK ERGONOMICZNYCH

Osoby wykonujące pracę biurową spędzają znaczną część swojego czasu pracując przy komputerze. Wykonując taki rodzaj pracy przez 8 h dziennie, pracujemy przy komputerze ponad 2000 h rocznie. Należy zauważyć, że większość z nas korzysta z komputera także w czasie wolnym, co jeszcze zwiększa tę liczbę. Warto zatem zadbać o komfort pracy, stosując jednocześnie prozdrowotne profilaktyki.

Odpowiedzą na to zapotrzebowanie jest stosowanie ergonomicznej podkładki pod mysz z poduszką, która poprawia komfort oraz precyzję operowania myszką komputerową, a także może uchronić użytkownika przed poważną chorobą, jaką jest zespół cieśni nadgarstka.

Ergonomiczna, żelowa podkładka pod mysz z firmowym nadrukiem jest stosunkowo niedrogim i łatwym w zastosowaniu gadżetem, który może znacznie ułatwić prace i poprawić jej komfort, stąd tak znaczące zainteresowanie tym produktem.

Jest to także doskonały gadżet reklamowy, ze względu na osobisty charakter i częstość korzystania przez użytkownika.

Zadbaj o zdrowie podczas codziennej pracy!

BUDOWA PODKŁADKI ERGONOMICZNEJ - ŻELOWEJ
  • Oferowane przez naszą firmę ergonomiczne podkładki pod mysz, wykonane są z najwyższej jakości materiałów.

  • Na wierzchu znajduje się gładki nylon odpowiedni do wszystkich rodzajów myszek komputerowych.

  • W środku znajduje się specjalna miękka pianka, a pod spodem gumowa antypoślizgowa powłoka.

  • W środku podpórki znajduje się bardzo przyjemny w dotyku żel, który zapewnia doskonałe podparcie nadgarstka, nie powodując ucisku.

  • Dodatkową zaletą żelu jest to, że nie nagrzewa się w kontakcie z ciałem i przez cały czas pozostaje przyjemnie chłodny.

NADRUKI REKLAMOWE NA PODKŁADKACH ŻELOWYCH

W zależności od preferencji klienta proponujemy dwie techniki znakowania na oferowanych przez nas firmowych podkładkach żelowych:

  • nadruk sitotransferowy, z pojedynczych kolorów nanosimy w dowolnym miejscu podkładki, w sposób nieutrudniający pracy myszki. Metoda jest ekonomiczna, atrakcyjna i trwała. Nadruk może składać się nawet z dziesięciu kolorów. Technika tak jest najczęściej wybierana w przypadku tworzenia ergonomicznych artykułów jako element wyposażenia stanowisk pracowniczych.

  • część naszych podkładek posiada dodatkową białą poliestrową powłokę do nadruku sublimacyjnego. Podkładki te znakujemy nadrukiem w pełnym kolorze na całej powierzchni. W rezultacie można nanieść na tego typu gadżet reklamowy dowolne zdjęcie lub grafikę w wysokiej rozdzielczości oraz dowolnych kolorach.

PAKOWANIE FIRMOWYCH PODKŁADEK REKLAMOWYCH
  • Standardowo podkładki pakujemy w jednostkowe woreczki foliowe.
  • Na życzenie Klienta możemy spakować podkładki w specjalne blistry, które z tyłu posiadają tekturkę.
  • Tekturka może posiadać indywidualny nadruk Klienta.
KOLORYSTYKA PODKŁADEK ŻELOWYCH

Ergonomiczne żelowe podkładki pod mysz – jednokolorowe – dostępne kolory:

Ergonomiczne żelowe podkładki pod mysz – dwukolorowe:

W ofercie posiadamy również inne wersje kolorystyczne (biała podpórka+kolor), w celu uzyskania zdjęć innych kolorów prosimy o kontakt z działem handlowym (sale@podkladki24.com).

Eleganckie zestawy promocyjne z ergonomiczną podkładką żelową

Każdy set zawiera podkładkę pod mysz i wybrane akcesoria takie jak:
powerbank, pamięć usb, notes, długopis itp.
W środku znajduje się czarna gąbka wycięta do kształtu przedmiotów, całość zapakowana
jest w eleganckie pudełko prezentowe z możliwością naniesienia logo. Każdy zestaw wyceniany
jest indywidualnie.

Formularz kontaktowy