Podkładki promocyjne ergonomiczne

Podkładki ergonomiczne pod myszkę to idealne rozwiązanie dla osób, które spędzają dużo czasu pracując przy komputerze. Budowa tego rodzaju podkładek zapewnia większy komfort oraz precyzję operowania myszką komputerową. Dodatkowo mają pozytywy wpływ na zdrowie – zapobiegają zespołowi cieśni nadgarstka.

Podkładki reklamowe ergonomiczne oferujemy w kilku wersjach w zależności od materiału z jakiego są wykonane. Dostępna jest podkładka pod mysz skórzana, żelowa oraz piankowa.

Ergonomiczne podkładki żelowe

Oferowane przez nas ergonomiczne podkładki żelowe stanowią doskonały gadżet do stworzenia na nim indywidualnego znakowania.  Na życzenie klienta wykonujemy podkładki z poduszką oraz niezwykle atrakcyjnym wizualnie nadrukiem w pełnym kolorze. Biały kolor podkładki stanowi nowość w naszej ofercie. W tej wersji znakowania grafika zajmuje całą płaską powierzchnię produktu

Ergonomiczna podkładka pod mysz skórzana

Podkładki ergonomiczne skórzane z podpórką mają rozmiar ok. 270×225 mm. Na spodzie znajduje się antypoślizgowa pianka, która uniemożliwia przemieszczanie się podkładki po biurku. Górna warstwa wykonana jest ze skóry ekologicznej o grubości ok. 4 mm. Na niej znajduje się łata ze skóry ekologicznej oraz podpórka pod nadgarstek – wykonana z wysokiej jakości gąbki obszytej skórą ekologiczną. Łata służy jako miejsce do manewrowania myszką, zaś podpórka dba o właściwe ułożenie nadgarstka podczas pracy przy komputerze. Podkładka pod mysz skórzana może posiadać atrakcyjny element zdobniczy, którym są przeszycia poszczególnych elementów w kontrastującym kolorze.

KOD PRODUKTU: LMP 02

Podkładki ergonomiczne piankowe

Oferowane przez naszą firmę ergonomiczne podkładki stanowią świetny gadżet do stworzenia na nim nadruku z logo Twojej firmy. Możesz je rozdać swoim pracownikom jako wyposażenie stanowiska pracy, jak również rozdawać jako upominki. Niezależnie od przeznaczenia, będą one stanowiły ciekawy i funkcjonalny gadżet.

Podkładki zgrzewane prostokątne z podpórką

Podkładki reklamowe zgrzewane z podpórką mają standardowy kształt prostokąta oraz ergonomiczną podpórkę pod nadgarstek. Występują w rozmiarach: 220×180 mm lub podobnym. Podkładka składa się standardowo z trzech warstw: pianka antypoślizgowa, wydruk na kredzie w pełnym kolorze i laminat. Podpórka pod nadgarstek jest w środku wypełniona materiałem piankowym, a na zewnątrz pokryta zamszowaną gumą. Podpórka w zależności od preferencji Klienta może być w dowolnym kolorze

Podkładki zgrzewane okrągłe z podpórką

Podkładki reklamowe zgrzewane okrągłe z podpórką mają średnicę ok. 200mm i posiadają ergonomiczną podpórkę pod nadgarstek. Podkładka składa się klasycznie z trzech warstw: pianka antypoślizgowa, wydruk offsetowy na kredzie w pełnym kolorze i laminat. Na górnej warstwie usytuowana jest podpórka pod nadgarstek, która wypełniona jest materiałem piankowym, a na zewnątrz pokryta zamszowaną gumą. Podpórka w zależności od oczekiwań Klienta może być w dowolnym kolorze. Niewątpliwą zaletą podkładek zgrzewanych z podpórką jest jej uniwersalny kształt, idealny dla praworęcznych jak i leworęcznych osób.

Nasze podkładki reklamowe ergonomiczne na pewno zachwycą Twoich klientów.
Jeśli jesteś zainteresowany podkładkami, skontaktuj się z naszym działem handlowym:

e-mail: biuro@podkladki24.pl
tel.: 81 470 74 12
kom.: 884 805 900
fax: 81 470 73 16