Podkładki PVC

Podkładki zgrzewane dwuwarstwowe

Dwuwarstwowe zgrzewane podkładki pod myszkę składają się z bezbarwnej folii moletowanej PVC 0,3 mm oraz szarej pianki antypoślizgowej PVC 1,2 mm – maksymalny rozmiar to 650 x 480 mm. Wierzchnia, foliowa warstwa zadrukowywana jest od środka w pełni indywidualnym, pełnokolorowym projektem z przejściami tonalnymi. Dzięki umiejscowieniu trwałego nadruku offsetowego UV od wewnętrznej strony folii, znakowanie firmowe nie ma bezpośredniego kontaktu z myszką i nie ściera się. Zgrzew łączący piankę z folią wykonywany jest na grafice. Podkładki reklamowe zgrzewane oferujemy w różnych kształtach: okrągłe, owalne oraz prostokątne. Są odpowiednie dla każdego rodzaju myszy komputerowej.

– Dwuwarstwowe podkładki zgrzewne prostokątne –

 

Reklamowe prostokątne podkładki dwuwarstwowe występują w kilku rozmiarach. Najpopularniejszy – 220 x 180 mm posiada idealną powierzchnię, na której zmieszczą się najważniejsze informacje firmowe, pełnokolorowa grafika a także logo. Nasz dział graficzny pomoże i przeprowadzi Państwa przez cały proces tworzenia indywidualnego projektu graficznego Państwa firmowej zgrzewanej podkładki pod mysz z logo.

– Dwuwarstwowe podkładki zgrzewne prostokątne XL –

 

Reklamowe prostokątne podkładki dwuwarstwowe z nadrukiem w pełnym kolorze. Rozmiar – 480 x 330 mm posiada idealną powierzchnię, na której zmieszczą się najważniejsze informacje firmowe, pełnokolorowa grafika a także logo. Maksymalny rozmiar to 650 x 480 mm. Nasz dział graficzny pomoże i przeprowadzi Państwa przez cały proces tworzenia indywidualnego projektu graficznego Państwa firmowej zgrzewanej podkładki pod mysz z logo.

Podkładka dzięki dużym rozmiarom oprócz swojej podstawowej funkcji, również zabezpiecza biurko przed uszkodzeniami. Pozwala na swobodne, obszerne ruchy myszką.

– Dwuwarstwowe podkładki zgrzewane okrągłe –

 

Okrągłe podkładki laminowane mają średnicę 200 mm, która zapewnia optymalne pole do swobodnego poruszania myszką. Podkładki te idealnie sprawdzają się między innymi przy projektach z okrągłym logo lub z grafiką wykonaną po okręgu. Trwały, nasycony nadruk reklamowy na wewnętrznej stronie folii gwarantuje czytelną reklamę przez długi czas.

Podkładki zgrzewane trzywarstwowe

Trzywarstwowe podkładki zgrzewane tworzymy z bezbarwnej folii moletowanej PVC 0,3 mm (na wierzchu), kartonowej wkładki z pełnokolorowym wydrukiem (w środku), oraz szarej pianki antypoślizgowej PVC 1,2 mm (na spodzie) – maksymalny rozmiar to 650 x 480 mm. Dzięki dokładnemu zgrzaniu brzegów podkładki, tworzy się dookoła biały rant o szerokości 1 mm, który zabezpiecza wewnętrzną warstwę. Pełnokolorowy projekt umieszczony w środku reklamowej podkładki laminowanej, jest trwały i spełnia swoją funkcję promocyjną przez bardzo długi czas. Trzywarstwowe zgrzewane podkładki pod mysz występują w wersji prostokątnej, okrągłej oraz owalnej. Bez względu na wybrany kształt są bardzo łatwe do utrzymania w czystości. Produkt ten można zamówić już od 50 sztuk.

–  Trzywarstwowe podkładki zgrzewane prostokątne –

 

Prostokątne trzywarstwowe podkładki laminowane cieszą się dużą popularnością, ze względu na bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Zaokrąglone rogi i antypoślizgowy spód zgrzewanej podkładki pod mysz zapewniają komfortowe i długotrwałe użytkowanie produktu. Bardzo dobrej jakości pełnokolorowy druk będzie spełniał swoją funkcję reklamową przez długi czas. Proponowany przez nas wymiar prostokątnej podkładki zgrzewanej to 220 x 180 mm (o inne rozmiary prosimy pytać drogą mailową).

– Trzywarstwowe podkładki zgrzewane okrągłe –

 

Okrągłe podkładki zgrzewane o średnicy ok. 200 mm zapewniają dobrą pracę każdego rodzaju myszy komputerowej. Regularny kształt produktu będzie idealny dla firm ceniących sobie oryginalne i niecodzienne rozwiązania reklamowe. Przez górną, przezroczystą warstwę foliową bardzo dobrze widać pełnokolorowy projekt, stworzony indywidualnie na podstawie wytycznych Klienta.

Podkładki klejone

– Podkładka klejona prostokątna –

 

Podkładki klejone prostokątne,składają się z dwóch warstw: foli PVC, która jest zadrukowana od środka oraz pianki antypoślizgowej.Wymiary: 18 x 22 cm. Zastosowana metoda druku UV pozwala na naniesienie pełnokolorowej grafiki.

Podkładki SLIM

– Podkładka prostokątna SLIM –

Podkładka typu slim to bardzo cienka jednowarstwowa podkładka pod mysz wykonana z moletowanej folii PVC o grubości 0,3 mm. Można tu zastosować białą folię, która drukowana jest z wierzchu lub przeźroczystą folię, na której druk UV wykonywany jest od spodu z zastosowaniem dodatkowej warstwy apli. Od spodu znajdują się antypoślizgowe wypustki, które sprawiają że podkładka nie przesuwa się po biurku.

Nasze podkładki reklamowe zgrzewane na pewno zachwycą Twoich klientów.
Jeśli jesteś zainteresowany podkładkami laminowanymi w pełnym kolorze, skontaktuj się z naszym działem handlowym:

e-mail: biuro@podkladki24.pl
tel.: 81 470 74 12
kom.: 884 805 900
fax: 81 470 73 16