podkladka-pod-mysz-dla-firm-komputerowa-znakowanie-nadruk-logo-sublimacja
Podkładki promocyjne zgrzewane

Podkładki zgrzewane pod myszkę, zwane też podkładkami laminowanymi, to jeden z podstawowych gadżetów promocyjny. Podkładki laminowane charakteryzują się możliwością zadruku w pełnym kolorze całej powierzchni podkładki. Dzięki temu możemy przedstawić każdą, nawet najbardziej skomplikowaną grafikę w pełnej palecie barw.

Podkładki reklamowe zgrzewane są bardzo trwałe. Oferujemy w kilku rodzajach w zależności od ich kształtu i budowy: okrągłe, prostokątne, owalne, okrągłe z podpórką pod nadgarstek oraz prostokątne z podpórką pod nadgarstek. Dzięki temu nasze podkładki promocyjne laminowane można dobrać w zależności od indywidualnych preferencji docelowego klienta.

Podkładki zgrzewane okrągłe

Podkładki reklamowe okrągłe mają średnicę ok. 190 mm. Składają się z trzech warstw: laminat, pianka i powłoka antypoślizgowa. Podkładki na spodzie mają antypoślizgową piankę. Wierzchnia warstwa podkładki reklamowej zgrzewanej wykonana jest z laminatu o grubości ok. 0,3 mm. Lekko chropowata powłoka zapewnia dobrą pracę każdego typu myszy komputerowej. Środkowa warstwa to pełnokolorowy wydruk offsetowy w pełnym kolorze na wysokiej jakości papierze kredowym według indywidualnego projektu. Warstwy zewnętrzne (pianka i laminat) są zgrzewane na krawędziach podkładki. Podkładki reklamowe laminowane okrągłe są bardzo wytrzymałe. Mogą być z powodzeniem wykorzystywane zarówno w pracy jak i w domu.

Podkładki zgrzewne prostokątne

Podkładki reklamowe prostokątne mają zaokrąglone rogi. Występują w rozmiarach 220×180 mm lub podobnym. Podkładki laminowane prostokątne posiadają identyczną budowę jak okrągłe, czyli składają się z trzech warstw: laminat, pianka i powłoka antypoślizgowa. Podkładki na spodzie mają antypoślizgowy materiał piankowy. Wierzchnia warstwa podkładki reklamowej zgrzewanej wykonana jest z laminatu i wynosi ok. 0,3 mm. Lekko chropowata powłoka zapewnia dobrą pracę każdego typu myszy komputerowej. Środkowa warstwa to pełnokolorowy wydruk offsetowy w pełnym kolorze na wysokiej jakości papierze kredowym według indywidualnego projektu. Warstwy zewnętrzne (pianka i laminat) są zgrzewane na krawędziach podkładki. Podkładki reklamowe laminowane są bardzo wytrzymałe i znalazły zastosowanie w pracy, w szkole, jak i w domu.

Podkładki zgrzewane prostokątne z podpórką

Podkładki reklamowe zgrzewane z podpórką mają standardowy kształt prostokąta oraz ergonomiczną podpórkę pod nadgarstek. Występują w rozmiarach: 220×180 mm lub podobnym. Podkładka składa się standardowo z trzech warstw: pianka antypoślizgowa, wydruk na kredzie w pełnym kolorze i laminat. Podpórka pod nadgarstek jest w środku wypełniona materiałem piankowym, a na zewnątrz pokryta zamszowaną gumą. Podpórka w zależności od preferencji Klienta może być w dowolnym kolorze. Niewątpliwą zaletą podkładek zgrzewanych z podpórką jest jej uniwersalny kształt, idealny dla praworęcznych jak i leworęcznych osób.

Podkładki zgrzewane owalne

Podkładki reklamowe zgrzewane owalne ze swobodnie umieszczonym drukiem pełnokolorowym na papierze sztancowym. Grafika umieszczona pomiędzy twardą folią PCV 0,3 mm – warstwa zewnętrzna, dzięki tej delikatnie chropowatej powierzchni można bez problemu używać każdego rodzaju myszy komputerowych. Podkład z folii PCV spienionej 1,5 mm, który zapewnia stabilność podkładki. Wymiary podkładek to ok. 240×230 mm. Zaletą tego rodzaju podkładek jest interesujący, nietypowy kształt.

Podkładki zgrzewane okrągłe z podpórką

Podkładki reklamowe zgrzewane z podpórką mają średnicę ok. 200mm i posiadają ergonomiczną podpórkę pod nadgarstek. Podkładka składa się standardowo z trzech warstw: pianka antypoślizgowa, wydruk offsetowy na kredzie w pełnym kolorze i laminat. Na warstwie zewnętrznej jest usytuowana podpórka pod nadgarstek, która w środku wypełniona jest materiałem piankowym, a na zewnątrz pokryta zamszowaną gumą. Podpórka w zależności od preferencji Klienta może być w dowolnym kolorze. Niewątpliwą zaletą podkładek zgrzewanych z podpórką jest jej uniwersalny kształt, idealny dla praworęcznych jak i leworęcznych osób.

Nasze podkładki reklamowe zgrzewane na pewno zachwycą Twoich klientów.
Jeśli jesteś zainteresowany podkładkami laminowanymi w pełnym kolorze, skontaktuj się z naszym działem handlowym:

e-mail: biuro@podkladki24.pl
tel.: 81 470 74 12
kom.: 884 805 900
fax: 81 470 73 16