Podkładki promocyjne sublimacyjne

Podkładki sublimacyjne pod myszkę to często wybierany gadżet promocyjny. Podkładka do wykonywania nadruków w technologii sublimacji charakteryzuje się możliwością nadruku w pełnym kolorze na całej powierzchni podkładki. Tym samym pozwala na odwzorowanie każdego nawet najbardziej skomplikowanego wzoru czy motywu.

Podkładki reklamowe sublimacyjne oferujemy w czterach rodzajach w zależności od ich kształtu i budowy: okrągłe, prostokątne, prostokątne z obszyciem oraz 3w1. Dzięki temu nasze podkładki promocyjne sublimacyjne można dobrać w zależności od zastosowania i preferencji docelowego Klienta.

Podkładki sublimacyjne prostokątne

Podkładki reklamowe prostokątne mają zaokrąglone rogi. Występują w rozmiarze 245×190 mm. Podkładki sublimacyjne prostokątne składają się z dwóch warstw: poliester oraz gumowa powłoka antypoślizgowa. Antypoślizgowy podkład, który oferujemy Państwu w dwóch kolorach czarny lub biały, dzięki swej sprężystości dostosowuje się do nie równych powierzchni. Wierzchnia warstwa z poliestru umożliwia pełnokolorowy nadruk sublimacyjny na całej powierzchni podkładki. Podkładki reklamowe sublimacyjne prostokątne są najpopularniejszym rodzajem podkładek, który znalazł swoje zastosowanie w biurach, szkołach oraz domu.

Jeśli szukają Państwo większych rozmiarów podkładek niż standardowe zapraszamy na podstronę GAMINGOWE / XXL

>> TUTAJ <<

Podkładki sublimacyjne okrągłe

Podkładki reklamowe okrągłe występują w rozmiarze 21 mm. Podkładki sublimacyjne składają się z dwóch warstw: poliester oraz gumowa powłoka antypoślizgowa. Antypoślizgowy podkład, który oferujemy Państwu w dwóch kolorach czarny, dzięki swej sprężystości dostosowuje się do nie równych powierzchni. Wierzchnia warstwa z poliestru umożliwia pełnokolorowy nadruk sublimacyjny na całej powierzchni podkładki. Podkładki reklamowe sublimacyjne okrągłe są popularnym rodzajem podkładek, który znalazł swoje zastosowanie w biurach, szkołach oraz domu.

Podkładki pod mysz obszywane do sublimacji

PREMIUM

Podkładki reklamowe prostokątne obszyte. Występują w rozmiarze 235×197 mm. Składają się z dwóch warstw: poliester i gumowa powłoka antypoślizgowa. Wierzchnia warstwa z poliestru umożliwia pełnokolorowy nadruk sublimacyjny na całej powierzchni podkładki łącznie ze szwami.

Podkładki sublimacyjne 3w1

Podkładki reklamowe 3w1 mają kształt prostokąta z zaokrąglanymi rogami. Występują w rozmiarach 220×170 mm. Podkładki sublimacyjne 3w1 są wykonane z mikrofibry. Dzięki niej podkładka reklamowa pełni jednocześnie funkcję: podkładki pod mysz, czyścika do ekranu lub okularów oraz osłony pomiędzy ekranem, a klawiaturą laptopa (w przypadku laptopów 13″). Antypoślizgowa powierzchnia od spodu zabezpiecza podkładkę przed przesuwaniem się po powierzchni biurka czy stołu. Ze względu na budowę tej warstwy, oferujemy dwa rodzaje podkładek sublimacyjnych 3w1.

PAKOWANIE

Podkładki reklamowe prostokątne oraz prostokątne obszyte na życzenia klienta, mogą być zapakowane w eleganckie opakowanie.

Nasze podkładki reklamowe sublimacyjne na pewno zachwycą Twoich klientów.
Jeśli jesteś zainteresowany podkładkami w pełnym kolorze, skontaktuj się z naszym działem handlowym:

e-mail: biuro@podkladki24.pl
tel.: 81 470 74 12
kom.: 884 805 900
fax: 81 470 73 16