Podkładki wielofunkcyjne

Podkładka z notesem i kalendarzem

Podkładka pod mysz z notesem i kalendarzem, to połączenie podkładki pod mysz z notesem/kalendarzem. Występują w wymiarze ok. 230x180mm. Podkładki posiadają uchylną klapą, pod którą znajduje się standardowo notes i kalendarz.

Grafika w pełnym kolorze na naklejce lewo czytelnej na uchylnej klapie.

Kalendaria/strony notesu nadruk dwa kolory.

Podkładka z ładowarką i stojakiem

Podkładka pod mysz, ładowarka bezprzewodowa 5W, stojak na telefon, miejsce na 4 przybory do pisania, moduł ładowarki znajduje się z prawej strony podkładki, bezprzewodowe ładowanie jest kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami posiadającymi możliwość ładowania indukcyjnego, wejście 5V/1A, wyjście 5V/1A, wyjście bezprzewodowe 5V/1A 5W, kabel 150 cm w komplecie.

Znakowanie reklamowe podkładki: maks. 2 kolor, nadruk sitotransferowy.

 

Podkładka z powerbankiem

Wielofunkcyjna podkładka pod mysz BT 4.2, powerbank 4000 mAh, ładowarka bezprzewodowa 5W, działa z telefonami posiadającymi możliwość ładowania indukcyjnego, głośnik 2x2W, wejście micro USB, ładowanie przez USB, kabel w komplecie.
Znakowanie reklamowe podkładki: Full Color, maksymalny rozmiar: 70×50 [mm].

Podkładka korkowa ze stojakiem

Korkowa podkładka pod mysz, bezprzewodowa ładowarka 5W, może pełnić funkcję stojaka na telefon, antypoślizgowy spód, działa z telefonami posiadającymi możliwość ładowania indukcyjnego, wejście USB typu C DC 5V/1A, wyjście bezprzewodowe DC 5V/1A, kabel USB typu C w komplecie.

 

Znakowanie reklamowe podkładki: Grawer – maksymalny rozmiar 100×100 [mm].

Podkładki skórzane z ładowarką do telefonu

Podkładki reklamowe skórzane mogą pełnić również funkcję bezprzewodowej ładowarki do telefonu. Posiadają wymiary ok. 300x210mm. Na spodzie podkładki mają antypoślizgową piankę, która uniemożliwia przesuwanie się podkładki po biurku. Wierzchnia warstwa wykonana jest ze skóry ekologicznej w kolorze czarnym z dekoracyjnymi przeszyciami. Podkładki reklamowe skórzane są wyposażone w zintegrowany stojak na telefon i wejście micro USB. Działają z telefonami posiadającymi możliwość ładowania indukcyjnego. W komplecie znajduje się kabel micro USB.

KOD PRODUKTU: LMP 03

Podświetlana podkładka pod mysz z ładowarką indukcyjną

 Podświetlana podkładka pod mysz z ładowarką indukcyjną. Podkładka pod mysz z bezprzewodową ładowarką indukcyjną z podświetlanym logo o mocy 10W. Wejście/wyjście USB: 5V – 2A. W zestawie przewód USB o długości 1 metra. Opakowanie wykonano z papieru z recyklingu – powłoka soft touch.

Znakowanie podkładki (light up logo): grafika w jednym kolorze, rozmiar maksymalny: 30×52 [mm].

Podkładka pod mysz z rozdzielaczem

Podkładka pod mysz z rozdzielaczem USB. Podkładka pod mysz z rozdzielaczem USB to miękka podkładka z trzema wyjściami USB 2.0. W lewej przegródce podkładki znajduje się kabel micro USB. Zmieszczą się tam przydatne biurowe drobiazgi, np. spinacze gdy kabel jest w użytku. Pianka poliuretanowa.

Znakowanie reklamowe podkładki:

Naklejka cyfrowa – maks. 4 kolory nadruku, rozmiar: maks. 20×55 [mm].

Tampodruk – maks. 4 kolory nadruku, rozmiar: 20×55 [mm].

Doming – maks. 4 kolory nadruku, rozmiar: 20×55 [mm].

Podkładka pod mysz – ramka do zdjęć

Podkładka pod mysz komputerową – ramka do zdjęć 15 x 10 cm.

Znakowanie reklamowe: Maksymalny rozmiar znakowania: 20×60 [mm], full color.

Nasze podkładki reklamowe na pewno zachwycą Twoich klientów.
Jeśli jesteś zainteresowany podkładkami wielofunkcyjnymi, skontaktuj się z naszym działem handlowym:

e-mail: biuro@podkladki24.pl
tel.: 81 470 74 12
kom.: 884 805 900
fax: 81 470 73 16