Podpórki pod nadgarstek i podkłady komputerowe

Podpórki pod nadgarstek do pracy przy komputerze to modny prozdrowotny gadżet promocyjny. Podpórki zapobiegają nawet przypadkowemu uciskowi na nerw pośrodkowy, dzięki czemu pomaga zapobiegać dolegliwościom i urazom takim, jak np. zespół cieśni nadgarstka. Podpórki pod nadgarstek można wykorzystać tylko do manewrowania myszką, ale również jako wsparcie dla nadgarstków do pracy przy klawiaturze.

Podpórki pod nadgarstek

Podpórka pod nadgarstek została wykonana z elastycznej, zmywalnej, jednowarstwowej tkaniny z antybakteryjnym środkiem dezynfekującym i lekko chropowatą powierzchnią. Podstawę stanowi guma piankowa HD w szarym kolorze. Wymiary podpórki to 135x60mm. Grubość: 20mm. Dostępne kolory: czarny, niebieski, bordowy, szary, czerwony, zielony, żółty lub biały. Na każdym kolorze oprócz białego wykonujemy sitodruk. Na kolorze białym jest możliwa sublimacja w pełnym kolorze na całej powierzchni (pozostaje wówczas tylko biały margines o szerokości 1 cm). Dostępna jest wersja również dla leworęcznych.
Wyprodukowany w Hiszpanii (wyjątkowy i ekskluzywny).

Podkłady komputerowe

Ergonomiczna podkładka komputerowa pod mysz i do klawiatury z wbudowanym podpórką pod nadgarstek. Posiada podstawę z gumowej pianki HD w szary kolorze. Warstwa wierzchnia to jednowarstwowa tkanina z antybakteryjnym środkiem dezynfekującym. Jej lekko chropowata powierzchnia została specjalnie zoptymalizowana dla myszy optycznych i laserowych. Gwarantuje wysoką precyzję i kontrolę przy manewrowaniu myszką. Wymiary zestawu to 630x240mm. Grubość podstawy to 3,5 mm oraz 20 mm podpórka pod nadgarstek. Podkładka komputerowa pod mysz i klawiaturę posiada właściwości zapobiegawcze: zapobiega urazom ścięgien, takim jak zapalenie ścięgien i zespół cieśni nadgarstka. Oficjalnie testowane zgodnie z autoryzowanymi testami biomechanicznymi. Dostępne kolory: czarny, bordowy, niebieski lub biały.

Nasze podpórki pod nadgarstek na pewno zachwycą Twoich klientów.
Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z naszym działem handlowym:

e-mail: biuro@podkladki24.pl
tel.: 81 470 74 12
kom.: 884 805 900
fax: 81 470 73 16